MKS Skawa Wadowice – AZS Politechnika Rzeszowska 86:44

W trzecim meczu u siebie pokonujemy gości z Rzeszowa, wygrywając w bardzo przekonującym stylu!Spotkanie rozpoczynamy bardzo mocno. Zdobywamy pierwsze trzy kosze w meczu. Rywalom co prawda udaje się odpowiedzieć, ale to my zdobywamy ostatnie jedenaście punktów z rzędu w pierwszej odsłonie i prowadzimy 25-11 po 10 minutach gry! Druga kwarta to nasza dobra gra w ataku, ale rywale grają praktycznie punkt za punkt. Zdobycze punktowe rozkładają się bardzo równo. Solidne zawody rozgrywają nasi podkoszowi: Wojtek P. i Karol, solidne zmiany dają Michał, Wojtek Ś. i Adrian! Regularnie punktuje nasz strzelec wyborowy – Seba. Standardowo do kontry biegają Kuba z Filipem, trójkę oraz kilka asyst dorzuca Piotrek. Bartek rozrzuca piłkę po wjazdach. Utrzymujemy przewagę i choć nie jesteśmy w stanie bardzo mocno odskoczyć, to dokładamy kolejne 5 oczek!Druga połowa to kontynuacja dobrej gry z naszej strony! Gramy twardo w obronie, co powoduje, że rywale rzucają nam zaledwie dwa punkty w pierwszych ośmiu minutach trzeciej kwarty! W czwartej kwarcie dalej bronimy bardzo mocno i chociaż w ataku nie trafiamy kilku relatywnie łatwych rzutów, to spotkanie kończymy ponad 40-punktową wygraną, tracąc w całym meczu mniej niż 50 punktów!Kibice oglądający relację na żywo mogli zobaczyć kilka efektownych akcji, takich jak blok powracającego w kontrze Filipa na jednym z graczy gości, dynamicznie wejście dwa-plus-jeden Kuby, czy serię mocnych zbiórek Karola! Dla nas jednak najważniejsza jest wygrana i fakt, że forma jest coraz lepsza!Dzięki wszystkim za doping i wsparcie! Za tydzień czeka nas arcytrudny wyjazd do Wieliczki!

Statystycznie:
Kuba 12pkt
Bartek 4pkt
Seba 14pkt
Michał 8pkt
Piotrek 4pkt
Filip 19pkt
Wojtek P. 11pkt
Karol 10pkt
Wojtek Ś. 4pkt

Relacja FOTO 📷 Studio Fotograficzne Wadowice