MKS Gorlice – MKS Skawa Wadowice 78:105

Wygrywamy trzeci mecz z rzędu, pokonując na wyjeździe MKS Gorlice! Mecz od początku układa się pod nasze dyktando. Mamy zdecydowaną przewagę wzrostu, a więc nasze akcje bardzo często gramy przez podkoszowych. Nasi wysocy są tego dnia bardzo skuteczni: Karol i Wojtek P. przekraczają granicę 20pkt, swoje dorzucają Michał oraz Adrian. Obwodowi również relatywnie łatwo kreują sobie pozycje; nierzadko skutecznie egzekwujemy schematy w ataku. W drugiej kwarcie dokładamy kilka oczek, a w trzeciej odjeżdżamy na dobre – wygrywając tę odsłonę 36-16! Czwarta kwarta to rozluźnienie z naszej strony, w konsekwencji czego rywale nieco odrabiają straty, ale pomimo tego spokojnie kończymy mecz, przekraczając po raz pierwszy od dawna granicę 💯🔥 Na pewno nie był to pokaz świetnej obrony z obu stron. Broniąc na swoim dobrym poziomie nie powinniśmy stracić prawie 80 punktów, natomiast chcemy się skupić przede wszystkim na kolejnej pewnej wygranej! Cieszy również fakt, że w tym meczy każdy zawodnik Skawy punktował! Przed nami ostatni mecz w tym roku kalendarzowym – arcyważny pojedynek z ekipą z Zabierzowa, która ma w tym momencie taki sam bilans jak my! Do usłyszenia!

Statystycznie:
Adam 2 pkt.
Kuba 11 pkt.
Bartek 6 pkt.
Seba 8 pkt.
Michał 11 pkt.
Piotrek 6 pkt.
Filip 11 pkt.
Wojtek 21 pkt.
Karol 22 pkt.
Adrian 7 pkt.