Miał być turniej, był sparing.

Na dzień 11 października trenerzy Bogdan Talaga oraz Tomasz Dorabiala zaplanowali turniej Skrzatów pod patronatem MZPN. Niestety z różnych powodów w tym dniu stawiła się tylko jedna drużyna mianowicie TS Tramwaj Kraków, pozostałe odwołały swój przyjazd w ostatnim momencie. Nie przeszkodziło to jednak naszym najmłodszym zawodnikom wraz ze swoimi rówieśnikami z Krakowa rozegrać meczu sparingowego. Choć pogoda nie była w tym dniu najlepsza, było chłodno i mokro zawodnicy zadbali o to aby licznie zgromadzeni na trybunach rodzice mogli emocjonować się meczem na boisku. Było dużo zabawy, emocji, pięknych goli, dryblingów i przede wszystkim uśmiechu na twarzach. Gdy przyszedł czas zakończenia spotkania nikomu wcale nie chciało się już kończyć i wracać do swych domów. 💪😀
Dziękujemy zawodnikom, trenerowi oraz rodzicom TS Tramwaj Kraków za przybycie i wspaniałą atmosferę, oczywiście takie same uznania należą się naszym podopiecznym i ich rodzicom.
Dziękujemy firmie Maspex Kariera oraz All-Chemik Salon Płytek i Łazienek w Wadowicach Mirosław Tyrała za okazaną pomoc.
Liczymy że wkrótce znów się spotkamy na boisku. ⚽️🟢🔴