MAT-NIK, jeden z darczyńców na stroje sportowe.

Nadszedł czas aby przedstawić rodzicom naszych zawodników trenujących w Akademii, firmę która jakiś czas temu przyłączyła się do akcji sfinansowania zakupu strojów treningowych w których na co dzień uczestniczą w zajęciach. Być może większość z Was zastanawia się czyj logotyp znajduje się na tylnej części koszulek, więc wyjaśnimy. Firma MAT-NIK jest dystrybutorem wszelkiego rodzaju akcesoriów meblowych zarówno dla odbiorców hurtowych jak i indywidualnych i która posiada swój salon w Krakowie na ul. Erazma Jerzmanowskiego 40, a jej właściciele są także związani z Wadowicami. Pani Joanna Naruć właścicielka firmy przyłączyła się do naszej akcji poszukiwania sponsorów w celu zakupu jednolitych strojów dla młodych zawodników Skawy Wadowice i tak logotyp MAT-NIK trafił na koszulki.

„Z naszymi akcesoriami zrobimy razem meble, które będą służyć pokoleniom” brzmi hasło przyświecające firmie, zachęcamy więc do skorzystania z ich oferty. Aby zapoznać się szerzej z produktami oferowanymi przez MAT-NIK zachęcamy do kontaktu z firmą, dane informacyjne znajdują się na stronie www.matnik.pl . Można również odwiedzić popularny serwis aukcyjny https://allegro.pl/uzytkownik/MAT-NIK… gdzie można znaleźć część oferowanych akcesoriów meblowych. Zachęcamy również do polubienia funpage’u na Facebooku Joanna Naruć.

Pani Joannie oraz całej firmie MAT-NIK serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i liczymy że współpraca z naszym klubem nie skończy się tylko na tej jednorazowej akcji.👍🤝👌

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć w której zawodnicy Skawy Wadowice prezentują logotyp firmy na koszulkach.
⤵️⤵️⤵️