Maszycanka Cup 2019.

W dniu dzisiejszym drużyna Orlików złożona z zawodników rocznika 2009 udała się do miejscowości Skała w której odbywał się turniej Maszycanka Cup 2019. Podopieczni trenera Witolda Romanowskiego skorzystali z zaproszenia gospodarzy turnieju Maszycanki Maszyce dzięki czemu mogli rywalizować z zespołami z podokręgu krakowskiego. Jak każdy taki turniej rozgrywany w trakcie przerwy zimowej miał on na celu sprawdzenie umiejętności piłkarskich nabytych podczas treningów na tle rówieśników.

Mecze rozgrywano w systemie każdy z każdym, a wyniki jakie osiągnęła drużyna to:

Skawa – Błękitni Modlnica 3:2

Skawa – MKS Skała 1:2

Skawa – Skalanka Skała 2:0

Skawa – Maszycanka Maszyce 0:1

Skawa – JKS Zelków 3:3

Ostatecznie nasi młodzi zawodnicy zostali sklasyfikowani na 🥉III miejscu, a najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Kacper Mydlarz. Na zakończenie nie zabrakło pamiątkowych dyplomów, medali oraz pucharu🏆 który na stałe zagości w naszej klubowej gablotce. Serdecznie dziękujemy drużynie za godne reprezentowanie naszych barw klubowych🤝.