Maciej Żak nowym trenerem MKS Skawa Wadowice !!

Oficjalnie🤝🥳.

Mamy przyjemność przedstawić nowego trenera pierwszej drużyny MKS Skawy oraz koordynatora AP Skawa Wadowice .Od teraz funkcje te pełni Maciej Żak, trener UEFA A, w niedalekiej przeszłości trener LKS Czaniec. Jak mówi, swoje pierwsze kroki piłkarskie stawiał właśnie na stadionie przy ul. Błonie. Podkreśla, że jego celem nie jest rewolucja, a ewolucja. Witamy serdecznie, życząc wszystkiego dobrego! 🥳🤩___________

„Witam, wszystkich sympatyków i kibiców Skawy Wadowice. Z tego miejsca chcę się z Wami przywitać i z przyjemnością poinformować, że decyzją zarządu wracam do klubu, w którym dorastałem i stawiałem pierwsze kroki piłkarskie. Dzisiaj wracam do Was w roli Trenera pierwszego zespołu oraz koordynatora AP Skawa Wadowice. Dziękuję za okazane zaufanie i wierzę, że Razem będziemy tworzyć nową historię, oraz podnosić wartość sportową Akademii, oraz drużyny seniorów. Już dzisiaj zapraszam Was na stadion, bo Wasze wsparcie z trybun jest wartością bezcenną… Do zobaczenia na Błonie 2!!!”