KS Cracovia 1906 Kraków – MKS Skawa Wadowice 58:86

Pokonujemy po raz drugi w tym sezonie młodą ekipę Cracovii i po nieudanym finiszu w poprzednim tygodniu, wracamy na właściwe tory! Spotkanie na początku to mecz kosz za kosz. Nie potrafimy narzucić swego stylu gry i ekipa gospodarzy utrzymuje wynik koło remisu. W drugiej kwarcie zaczynamy mocno bronić, co uruchamia nasze kontry, efektem czego wygrana tej odsłony 21-12. W trzeciej kwarcie dalej mocno bronimy i dokładamy kilka oczek do prowadzenia. Ostatnia odsłona to prawdziwy pokaz siły ognia z naszej strony, a sam Piotrek urządza sobie trening strzelecki, trafiając cztery trójki w niecałe pięć minut! 🔥🔥🔥 Kończymy mecz pewną wygraną, kontrolując przebieg spotkania przez większość czasu. Na plus na pewno nasza obrona – w żadnej kwarcie przeciwnik nie przekroczył 20 punktów. Cieszyć musi też fakt, że punktowali dziś wszyscy! Bardzo dobre minuty dał z ławki Wojtek Ś., walcząc na deskach i zdobywając pewne punkty! Na koniec warto wspomnieć o bardzo udanym występie Kuby, który po dłuższej nieobecności zagrał na prawdę solidne zawody! W kolejnym spotkaniu podejmiemy ekipę ze Stalowej Woli i będziemy chcieli zrewanżować się za porażkę w pierwszej rundzie spotkań!

Statystycznie:
Adam Dobranowski: 9 pkt
Jakub Wróbel: 7 pkt
Bartosz Sierp: 4 pkt
Sebastian Skrok: 6 pkt
Piotr Kunowski: 18 pkt
Filip Rejowski: 19 pkt
Wojciech Pabich: 7pkt
Karol Macięga: 10 pkt
Wojciech Świerkosz: 6 pkt