Końcówka sezonu. 27 i 28 kolejka.

W ciągu kilku dni rozegrane zostały 2 kolejki w klasie A. Najpierw w środę, następnie w sobotę. Do końca sezonu pozostały już tylko dwa mecze.

27 kolejka: MKS Skawa Wadowice 7:0 Olimpia Chocznia.
Skład: Grzegorz Gacur, Mateusz Mosór, Przemysław Dyrcz, Maciej Węgrodzki, Patryk Mikołajek, Marek Kuzia, Szymon Żuk, David Chipala (Bartłomiej Jończyk), Karol Karcz (Kamil Kuzia), Daniel Mleczko (Sebastian Owcarz), Aleksander Wnęczak( Kamil Małolepszy)
Rezultat: 7:0
Bramki:
18′ Karol Karcz
38′ David Chipala
48′ Karol Karcz
54′ Karol Karcz
62′ Karol Karcz
70′ Karol Karcz
76′ Szymon Żuk

28 kolejka: Sokół Przytkowice – MKS Skawa Wadowice.
Skład: Grzegorz Gacur, Kamil Kuzia, Przemysław Dyrcz, Maciej Węgrodzki, Patryk Mikołajek, David Chipala(Daniel Mleczko), Szymon Żuk, Marek Kuzia(Kamil Małolepszy), Mateusz Mosór, Sebastian Owcarz(Aleksander Wnęczak), Karol Karcz (Bartłomiej Jończyk)
Rezultat: 2:1
Bramki:
40′ Karol Karcz