#Gramy dla Pata.

Jak już większość naszych kibiców wie w meczu z Orłem Wieprz poważnej kontuzji uległ Patmore Shereni. Obecnie Pat przebywa w domu po zabiegu i odpoczywa. Jednak to nie koniec jego walki, już wkrótce czeka go rehabilitacja aby mógł wrócić do pełni zdrowia. Robimy co możemy aby mu w tym pomóc organizując zbiórki podczas meczy oraz przeznaczamy w całości dochód z biletów sprzedanych do końca rundy na pokrycie jego leczenia.

Do akcji przyłączył się także klub Orzeł Wieprz w meczu z którym niefortunna interwencja bramkarza spowodowała uraz Pata. Włodarze Orła przekazali właśnie zebrane przez siebie pieniądze na jednym ze swoich spotkań i wsparli naszą akcję. Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na boisku !!! 💪👍🤝⚽️

Piłka nożna łączy, nie dzieli !!!⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

My wychodząc naprzeciw kibicom, którzy nie mają możliwości pojawić się na jednym z naszych meczy ligowych aby wesprzeć zbiórkę uruchomiliśmy taką możliwość poprzez wpłaty online na portalu Zrzutka.pl

Oto link do naszej zrzutki:

Liczymy że nie pozostaniecie obojętni i przeznaczycie choć symboliczną złotówkę aby wesprzeć powrót Pata na boisko i do naszej drużyny. 💪 🟢🔴