Firma WadowiceNET partnerem Akademii Piłkarskiej Skawy Wadowice!

Miło nam poinformować że znany dostawca usług internetu szerokopasmowego i telewizji na terenie Wadowic oraz okolic firma WadowceNET została partnerem Akademii Piłkarskiej Skawa Wadowice. W siedzibie naszego klubu swoje podpisy na umowie złożyli Pan Grzegorz Widlarz jako przedstawiciel firmy oraz prezes naszego klubu Bogusław Jamróz w oficjalnym podpisaniu umowy uczestniczył także drugi z właścicieli Pan Krzysztof Palmirski. Umowa została zawarta na jeden rok i będzie obowiązywać od dnia 1 maja. Bardzo się cieszymy że udało nam się pozyskać tak zacnego partnera biznesowego, liczymy na owocną współpracę dla obu stron, z naszej strony zrobimy wszystko aby dzięki wsparciu firmy WadowiceNET nasza młodzież szkoliła się w jak najlepszych warunkach i przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. W ramach współpracy logotyp firmy trafi na nasze nośniki reklamowe na stadionie, stronie internetowej oraz funpage’u, jak również na materiały drukowane.

Od lewej Pan Grzegorz Palmirski, Prezes Bogusława Jamróz oraz Pan Krzysztof Palmirski.

Firma WadowiceNET jest jednym z głównych dostawców internetowych dla klientów indywidualnych w Wadowicach oraz okolicach. Współpracuje również z klientami biznesowymi, a także z instytucjami publicznymi. Siedziba firmy znajduje się w Wadowicach na ul M.B. Fatimskiej 39, pierwsze piętro w pawilonie „Leskowiec”. Zachęcamy naszych kibiców do zapoznania się z ofertą naszego partnera pod adresem www.wadowicenet.pl lub zadzwonić pod numer telefonu (33) 823 29 40 i zapytać o szczegóły.