Dwa mecze – cztery punkty.


Jedno zwycięstwo i jeden remis – taki jest bilans naszej drużyny seniorów po dwóch wyjazdowych spotkaniach. Pozostajemy na trzecim miejscu w tabeli – i to się już nie zmieni.

Burza Roczyny 0:1 Skawa Wadowice
W czwartkowe popołudnie rozegraliśmy mecz w Roczynach. Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 18:00.
Skawa rozpoczęła ten mecz w składzie: Zieliński, Kuzia K., Dyrcz, Bernat, Mikołajek, Kuzia M., Żuk, Nowak, Małolepszy, Kalamus, Shereni
W rezerwie pozostali: Wnętrzak, Morkisz, Frączek, Rusek, Mleczko.
Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Patmore Shereni. To już 19 bramka tego zawodnika w tym sezonie!

Orzeł Wieprz 1:1 Skawa Wadowice
Kolejny czwartek i kolejny mecz naszej drużyny seniorów. Tym razem zawodnicy udali się do Wieprza. Obie drużyny dały z siebie dużo. Kibice zgromadzeni na stadionie w Wieprzu mogli obejrzeć naprawdę dobre spotkanie. Bramkarze obu ekip mieli okazję żeby się wykazać.
W pierwszym składzie mecz rozpoczęli: Zieliński, Kuzia, Bernat, Chipala, Mikołajek, Morkisz, Żuk, Nowak, Kuzia, Kalamus, Shereni.
W rezerwie pozostali: Wnętrzak, Jończyk, Mleczko, Frączek, Małolepszy.
Chwilę przed przerwą wyszliśmy na prowadzenie. Strzał w stronę bramki z piątego metra oddał Morkisz, piłka odbiła się od obrońcy i wpadła do siatki. Sędzia zaliczył tą bramkę jako gol samobójczy.
Bramka dla gospodarzy wpadła po nieporozumieniu w lini obrony. Piłkę z pola karnego wybijał jeden z zawodników. Piłka trafiła w zawodnika i powróciła do napastnika gospodarzy. Ten bez zastanowienia uderzył na bramkę, zdobywając gola i wyrównując wynik.

Przed nami jeszcze dwa spotkania do rozegrania. Oba na stadionie w Wadowicach. Najpierw w środę (12.06) zagramy z Suchą Beskidzką a trzy dni później, w sobotę z Sokołem Przytkowice. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!