Budżet Obywatelski Małopolski edycja nr 5.

W dniu 1 kwietnia 2022 r., podpisaniem umów pomiędzy reprezentantami MKS Skawa Wadowice a przedstawicielami Zarządu Województwa Małopolskiego, rozpoczęliśmy realizację dwóch projektów realizowanych ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego:

1. ŁAŁtfit! – boiskowi dżentelmeni. Małopolska wspiera piłkarzy (Subregion Małopolska Zachodnia).

2. ŁAŁtfit! – boiskowi dżentelmeni. Małopolska wspiera piłkarzy (Subregion Podhalański).

Celem projektów jest:

PROJEKT 1:

Przekazanie 2 klubom piłkarskim: Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska oraz MKS Skawa Wadowice sprzętu sportowego w postaci:

– 240 kompletów (po 120 na klub) strojów sportowych meczowych (skład kompletu: 1 x koszulka, 1 x spodenki, 1 x getry),

– 240 sztuk (po 120 na klub) dresów treningowych,

– 240 sztuk (po 120 na klub) wysokiej jakości piłek meczowych w rozmiarach „4” i „5”,

– 2 zestawów przenośnych bramek treningowych (po 1 na klub),

oraz organizacja turnieju piłkarskiego podsumowującego projekt.

PROJEKT 2:

Przekazanie 2 klubom piłkarskim: Pcimianka Pcim oraz Lubomir Wiśniowa sprzętu sportowego w postaci:

– 240 sztuk (po 120 na klub) dresów treningowych,

– 2 zestawów przenośnych bramek treningowych (po 1 na klub),

oraz organizacja turnieju piłkarskiego podsumowującego projekt.

Termin realizacji obu zadań przypada na okres 01.04.2022 – 31.08.2022. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych w celu uzyskania bieżących informacji na temat stanu realizacji zadań.

Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem: https://bo.malopolska.pl/wydarzenia/wydarzenia-2021/sprawd%C5%BA-na-jakie-zadania-g%C5%82osowali-mieszka%C5%84cy-krakowa-w-poprzedniej-%E2%80%93-5-edycji-bo

Projekt realizowany ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.