Bez punktów powracamy z Paszkówki.

Nawet jednego punktu nie udało się zdobyć naszej drużynie.

W sobotnie popołudnie rozegrana została 18 kolejka Wadowickiej klasy A. Nasza drużyna na mecz pojechała do Paszkówki. Punktualnie o 15:00 sędzia rozpoczął spotkanie.

Skawa rozpoczęła ten mecz w następującym składzie: Rafał Zieliński, Patryk Mikołajek, David Chipala, Szymon Bernat, Daniel Mleczko, Przemysław Dyrcz, Szymon Żuk, Bartłomiej Jonczyk, Jakub Nowak, Marek Kuzia, Patmore Shereni W rezerwie pozostali: Adrian Wnętrzak, Dawid Morkisz, Kamil Kuzia, Patryk Kalamus, Konrad Frączek, Rafał Rusek.

Od początku obie drużyny przystąpiły do próby zdominowania meczu. Obie drużyny były bowiem bardzo zmotywowane do zdobycia trzech punktów. Trzecia w tabeli Skawa w wypadku przegranej przesunęła by się nawet o 3 pozycje niżej. Z drugiej strony trzynasta w tabeli Paszkówka w przypadku wygranej oddaliłaby się od strefy spadkowej.

 

Częstsze i groźniejsze ataki przez cały mecz wyprowadzała nasza drużyna. Były one jednak przerywane przez obrońców, lub słabo wykończone. Jedyną bramkę w tym meczu strzelili jednak gospodarze. Dośrodkowanie, nieporozumienie w formacji obrony i zawodnik gospodarzy strzela nam bramkę z okolic piątego metra. Szybko ruszyliśmy do próby odrobienia straty. Dobra sytuacje w drugiej części spotkania miał Patmore Shereni, który po dobrym podaniu ruszył sam na bramkarza. Obrońcy udało się ofiarnie wybić piłkę spod nóg, uniemożliwiając oddanie strzału. Okazję do strzelania bramki mieli tez między innymi Marek Kuzia, Szymon Żuk. W tych sytuacjach szczęście nie opuszczało bramkarza, który okazywał się lepszy w tych starciach. Najbliżej zdobycia gola było w 75 miucie, po dośrodkowaniu z rzutu różnego na bramkę Patmore Shereni oddał strzał głową, piłka odbiła się niestety od słupka i powróciła do gry.

Przegrywamy. Już teraz myślimy o następnym meczu. Mamy tydzień aby dokonać korekty naszej gry, poprawić błędy.

Za tydzień zapraszamy do Wadowic! Na mecz naszej drużyny w ramach 19 kolejki. Więcej informacji już niebawem na naszym profilu na Facebook.