Seniorzy wygrywają z liderem.

W ramach 12 kolejki klasy A, druga w tabeli Skawa Wadowice podejmowała na swoim terenie lidera – Sokół Przytkowice.
Mecz rozgrywany był w sobotę (28.10), o godzinie 14:30 na stadionie miejskim w Wadowicach.
Skawa przystąpiła do meczu w składzie:

1. Michał Pietrzak
13. Jakub Filek
6. Przemysław Dyrcz
11. Patryk Mikołajek
15. Kamil Kuzia
16. Mateusz Mosór
10. Marek Kuzia
4. Bartłomiej Jończyk
2. Sebastian Rusin
7. Damian Kowalczyk
5. Patrik Rydzewski

Rezerwowi:
12. Grzegorz Gacur
17. Daniel Mleczko
18. Kacper Słuszniak
8. Karol Karcz
9. Tomasz Mikołajczyk

Od pierwszych minut kibice którzy mimo niesprzyjającej pogody mogli zobaczyć dobre spotkanie.
Gra w pierwszej połowie wyglądała bardzo wyrównanie. Obu drużynom udało się wypracować klarowne sytuacje.
Po jednej z takiej sytuacji, w 30′, po dobrym prostopadłym podaniu piłkę do bramki posłał Mateusz Mosór. Sędzia liniowy dopatrzył się jednak spalonego i gol nie został uznany.
Kilka minut później, Sokół przeprowadził dobrą akcję, piłka jednak odbiła się od słupka i opuściła boisko.
Do przerwy rezultat nie zmienił się. Wynik 0-0 zapowiadał bardzo ciekawą drugą połowę spotkania.
W przerwie trener dokonał dwóch zmian.
Na boisku zameldowali się Daniel Mleczko oraz Karol Karcz, zastępując na nim kolejno Bartłomieja Jończyka i Patryka Mikołajka.
W drugiej połowie to nasza drużyna częściej utrzymywała się przy piłce, kreowała lepsze akcje.
W 60′ na strzał zza połowy zdecydował się Przemysław Dyrcz, bramkarz z problemami sparował piłkę na poprzeczkę.
w 75′ padła bramka która zdecydowała o roztrzygnięciu meczu. Piłkę z prawej strony dośrodkowywał Mateusz Mosór. Akcję strzałem zakończył Daniel Mleczko. Piłka wpadła do bramki, a Skawa mogła cieszyć się z proawdzenia.
W pewnym momencie meczu zawodnicy Skawy aż 6 razy pod rząd wykonywali rzut rożny.
Wynik do końca meczu nie zmienił się. Skawa wygrała 1:0.

Dzięki temu zwycięstwu Skawa zajmuje drugie miejsce w tabeli, tracąc 1pkt do lidera.

Miejsce Drużyna Punkty Mecze rozegrane
1 Sokół Przytkowice 26 12
2 Skawa Wadowice 25 12
3 Jałowiec Stryszawa 24 12
4 Relaks Wysoka 23 11

Już za tydzień naszą drużynę czeka mecz wyjazdowy z Relaks Wysoka.