Turnieje Mikołajkowe.

Chocznia, sobota 07.12.2019

W dniu dzisiejszym wzięliśmy udział w turnieju Mikołajkowym. Rozegraliśmy 4 mecze, bilans to 2 zwycięstwa, remis i porażka. Rozpoczęliśmy turniej od potyczki z Olimpią Chocznia, chłopcy prowadzili grę, niestety zabrakło wykończenia pod bramką przeciwnika i po dwóch kontrach przegrywamy 2:0. W kolejnym spotkaniu pokonujemy Astrę Spytkowice 4:1, rezultat mógłby być dużo wyższy, lecz zabrakło finalizacji akcji. W meczu z Roczynami dominowaliśmy bezapelacyjnie, przeciwnicy broniąc się cała drużyną wywalczyli remis. Rezultaty te spowodowały, że graliśmy o 5 miejsce z drużyną PUKS Karol Wadowice. Po dobrym meczu wygrywamy 1:0 🙂 Kolejne zebrane doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości.
Dziękujemy za zaproszenie Mariuszowi Rusinkowi i Markowi Praciakowi.⤵️⤵️⤵️

Kozy, niedziela 8.12 2019

Na zaproszenie UKS Kozy udajemy się na Turniej Mikołajkowy roczników 2009 oraz 2010.

Najpierw do rozgrywek przystąpili zawodnicy rocznika 2010. Nasz klub reprezentowały 2 drużyny, jedna prowadzona przez trenera Tomka złożona z zawodników z rocznika 2011 oraz druga trenera Witka. Rozgrywki były prowadzone w grupach 3 zespołowych, po losowaniu okazało się że nasze zespoły zagrają wspólnie w grupie A. Oto wyniki grupowe:

Skawa II Wadowice – Groń Bujaków 3:0

Skawa I Wadowice – Skawa II Wadowice 5:1

Skawa I Wadowice – Groń Bujaków 7:0

Tak więc oba nasze zespoły awansowały do półfinałów turnieju w których zmierzyły się z drużynami przygotowanymi przez gospodarzy.

Skawa I Wadowice – UKS Kozy /szary/ 5:0

Skawa II Wadowice – UKS Kozy /pomarańczowi/ 2:5

Mecz o 3 miejsce:

UKS Kozy /szary/ – Skawa II Wadowice 4:0

Finał:

Skawa I Wadowice – UKS Kozy /pomarańczowi/ 3:0

Tym samym w roczniku 2010 triumfatorem zostaje nasz zespół Skawa I Wadowice natomiast młoda drużyna Skawa II zajęła ostatecznie wysokie 4 miejsce. Na zakończenie było wręczenie nagród oraz spotkanie ze św. Mikołajem 😉.

W turnieju rocznika 2009 los znów przydziela nas do grupy A gdzie naszymi przeciwnikami były LKS Jawiszowice oraz UKS II Kozy

Skawa Wadowice – LKS Jawiszowice 3:1

Skawa Wadowice – UKS II Kozy 7:0

W półfinale trafiamy na drużynę gospodarzy UKS I Kozy i niestety ponosimy w nim porażkę.

UKS I Kozy – Skawa Wadowice 2:0.

W meczu o 3 miejsce mierzymy się z LKS Orzeł Bulowice

Skawa Wadowice – LKS Orzeł Bulowice 3:0

Zwycięzcą w tej kategorii wiekowej zostaje nasz półfinałowy przeciwnik UKS I Kozy pokonując LKS Jawiszowice. My zaś wracamy do domu z bagażem doświadczeń i w czasie treningów pracujemy nad poprawą naszej gry.