Nieudane zakończenie sezonu seniorów. Czy cała runda była jednak taka?

Foto. PowiatSuski24.pl

Dwie porażki zanotowała na koniec sezonu nasza drużyna seniorska. Cała runda nie była jednak taka zła. Oba mecze rozgrywaliśmy na własnym stadionie.

MKS Skawa Wadowice – MKB Babia Góra Sucha Beskidzka
Data: 12 czerwiec 2019, godz. 18:00

To był zdecydowanie hit kolejki. Mimo tego że mecz był rozgrywany w środę to cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród kibiców, którzy chętnie odwiedzili stadion aby obejrzeć to spotkanie.
Skawa rozpoczęła ten mecz w składzie: Zieliński, Kuzia K., Chipala, Bernat, Mikołajek, Kuzia M., Żuk, Mleczko, Małolepszy, Kalamus, Shereni.
Niestety… w tym meczu do bramki trafiali tylko goście, i to dwukrotnie. Mieliśmy swoje okazje, jednak szczęście nie było w tym dniu po naszej stronie.
Galeria z tego spotkania dostępna tutaj.
Skrót z tego spotkania dostępny tutaj.

MKS Skawa Wadowice – LKS Sokół Przytkowice
Data: 15 czerwiec 2019, godz. 15:00

Ostatni mecz sezonu zakończył się dla Skawy fatalnie. Zasłużenie przegrywamy aż 4:0. Zabrakło koncentracji i skuteczności. Tego jednak nie zabrakło zawodnikom z Przytkowic.
Skawa rozpoczęła ten mecz w składzie: Zieliński, Kuzia K., Chipala, Bernat, Mikołajek, Kuzia M., Żuk, Morkisz, Małolepszy, Jończyk, Shereni.

Kończymy sezon. Mimo słabej dyspozycji w dwóch ostatnich meczach cała runda wiosenna wyglądała na prawdę obiecująco i dobrze. Seria 10 spotkań bez przegranej (9 zwycięstw, tylko 2 stracone bramki). Ostatecznie zajmujemy miejsce na podium z dorobkiem 57 punktów. Na rozegranych 30 spotkań – 18 wygraliśmy, 3 zremisowaliśmy i 9 przegraliśmy. Naszym zawodnikom udało zdobyć się 66 bramek, tracąć jednocześnie 30.
W zespole zostały przyznane trzy nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został Rafał Zieliński, najwięcej bramek zdobył Patmore Shereni (20), odkryciem sezonu okazał się nasz najmłodszy zawodnik – 16-letni Jakub Nowak.

Wszyscy zawodnicy udają się na zasłużony wypoczynek. Piłkarze muszą naładować baterie aby dobrze wejść w okres przygotowawczy i sezon.