SKAWA – Wisła II Kraków 90-78

W swoim ostatnim spotkaniu u siebie w sezonie zasadniczym pokonujemy ekipę TS Wisła II Kraków!

Mecz nie należał do porywających z naszej strony. Zdobyliśmy dwa punkty, więc cel został zrealizowany, natomiast nasza gra momentami pozostawiała wiele do życzenia…

Po bardzo wolnym starcie z obu stron, minuta po minucie budujemy przewagę nad drużyną z Krakowa. Po trzech odsłonach prowadzimy już różnicą 24 punktów! Niestety, wychodzimy zdekoncentrowani na ostatnią kwartę i nasza przewaga topnieje błyskawicznie! Przeciwnik wykorzystuje naszą bierną postawę w obronie i punktuje praktycznie w każdej akcji… Dodatkowo, nie radzimy sobie z obroną strefową Wisły. Kilka skutecznych zagrań w końcówce pozwala nam na dowiezienie wygranej, ale cała sytuacja powoduje niepotrzebne nerwy. W szatni po meczu padają bardzo mocne słowa. Wiemy, że musimy wyciągnąć lekcję, aby takich sytuacji unikać w kolejnych spotkaniach!

Ozdobą meczu były dwa dynamiczne wsady Filipa oraz no-look pass Piotrka. Bardzo dobre zawody zagrali nasi podkoszowi: Michał oraz Wojtek P. Bardzo skutecznie w ataku punktował Seba.

Wielkie brawa dla publiczności, która po raz kolejny bardzo licznie zjawiła się na trybunach hali Czwórki! Dziękujemy za doping we wszystkich meczach w tym sezonie!

Za tydzień ostatni mecz sezonu zasadniczego, który zagramy na wyjeździe z ekipą KK UR Kraków. Po tym spotkaniu okaże się, czy mamy szansę na baraże o drugą ligę, czy może będzie to nasz ostatni mecz w całym sezonie.

Stay tuned!

Punktowali dla Skawy: