MKS Skawa Wadowice – MKS Limblach Limanowa 84-97

W swoim drugim meczu u siebie podejmowaliśmy kolejną potęgę ligi – niepokonaną drużynę z Limanowej.

Postawiliśmy ekipie Limblachu bardzo twarde warunki gry, prowadząc momentami dwucyfrowo, ale koniec końców nie udało nam się wyrwać zwycięstwa. Po bardzo dobrej pierwszej połowie, schodziliśmy na przerwę z 9-punktową przewagą. Niestety, w drugiej połowie to goście dyktowali warunki gry i pokazali, że nawet w ciężkich momentach są w stanie grać swoją ułożoną koszykówkę i powoli odrabiać straty. W czwartej kwarcie mieliśmy jeszcze szansę na nawiązanie walki, ale niestety końcówka nie należała do nas i ostatecznie ulegliśmy.

Dzięki przeciwnikom za bardzo fajny i kulturalny mecz; dziękujemy kibicom za głośny doping. Jesteśmy przekonani, że nasz gra momentami mogła się podobać i nikt na trybunach się nie nudził!

Teraz czeka nas tydzień przerwy w związku z 4 Memoriał Braci Kunowskich, wracamy do gry w kolejnym tygodniu!

Statystycznie:
Jakub Jochymek 4pkt