Piłka nożna powróciła do Wadowic. Skawa Wadowice – Znicz Sułkowice Bolęcina.

Wczorajszego popołudnia na Wadowickim stadionie w ramach 17 kolejki klasy A spotkali się: Skawa Wadowice oraz Znicz Sułkowice Bolęcina. Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 15:00.

Szczególnie zmotywowani do zwycięstwa byli właśnie nasi zawodnicy. W przypadku przegranej moglibyśmy spaść na 7 miejsce.

Skawa rozpoczęła mecz w składzie: Rafał Zieliński, Szymon Bernat, Maciej Węgrodzki, David Chipala, Patryk Mikołajek, Przemysław Dyrcz, Kamil Kuzia, Marek Kuzia, Kamil Małolepszy, Szymon Żuk, Patmore Shereni.

W rezerwie pozostali: Adrian Wnętrzak, Daniel Mleczko, Patryk Kalamus, Dawid Morkisz, Konrad Frączek, Jakub Nowak, Rafał Rusek.

Wynik: Skawa Wadowice 4-2 Znicz Sułkowice Bolęcina

Bramki zdobywali: Patmore Shereni (asysta Kamil Małolepszy), David Chipala (rzut wolny), Szymon Żuk (asysta Marek Kuzia), Patmore Shereni (asysta Jakub Nowak).

Aktualnie, po 17 meczach zostajemy na miejscu trzecim. Za tydzień nasza drużyna pojedzie do Paszkówki aby zmierzyć się z tamtejszym zespołem Dąb Paszkówka. Początek spotkania o 15:00.

Bramki, oraz jedne z ciekawszych sytuacji wczorajszego meczu mogą Państwo obejrzeć na naszym kanale na YouTube. Tam skrót z wczorajszego meczu.